Apartmán Abelia v apartmánovom dome Fatrapark

 

Pohľad na apartmánový dom zo zjazdovky

 
 
 

Apartmán Abelia - popis a fotografie

Ponúkame Vám ubytovanie v apartmánovom dome FATRAPARK v SKIPARKU Ružomberok . Apartmánový dom sa nachádza 50 m od spodnej stanice kabínkovej lanovky v Hrabove.

Dispozícia apartmánu

Apartmán pozostáva z troch izieb: -dvoch spální a jednej obývacej miestnosti spoločnej s jedálňou a kuchyňou. V apartmáne sa nachádza taktiež kúpeľňa spolu s WC. Apartmán slúži na ubytovanie 4-6 osôb. Apartmán má dva balkóniky.

Spoločenská miestnosť

Spoločenská miestnosť obsahuje kuchynskú linku, sklokeramickú dosku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, kuchynský a jedálenský riad. V miestnosti sa nachádza jedálenský stôl so 6 stoličkami, televízor, rozkladací gauč (pre piatu a šiestu osobu), vysoká policová skriňa, vešiak a regál na odkladanie obuvi.

Spálňa č. 1

Spálňa č. 1 obsahuje manželskú posteľ, dva nočné stoíky, dve nočné lampičky, komodu s dvoma otváracími skrinkami a štyrmi zásuvkami a stropné svietidlo.. Z izby je vidieť spodnú časť lyžiarskeho svahu a ohradu s muflónmi. Asi 5 metrov pred oknom Vám bude pobehovať muflónia rodinka.

Spálňa č. 2

Spálňa č. 2 obsahuje dve postele, dva nočné stolíky, dve nočné lampičky, komodu s dvoma otváracími skrinkami a štyrmi zásuvkami a stropné svietidlo.Pred izbou je balkónik, z ktorého je výhľad na lyžiarsky svah a dvor Fatraparku. V izbyčke sa nachádza detský cestičkový koberček.

 

Kúpeľňa

Zo spoločenskej miestnosti sa vchádza do kúpeľne, kde sa nachádza umývadlo, sprchový kút, WC a sušic lyžiarok.

 

Kuchynský kútik

Apartmánový dom a garáž priamo v apartmánovom dome

  

Výhľad z okna - každé ráno je možné vidieť muflonov

   

Tohtoročná zimná nádielka